להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

פעילות לבת מצווה

פעילות לבת מצווה – יש לנו מסיבה מיוחדת בשבילכם!

כאשר אנו מתכננים מסיבת בת מצווה לבת האהובה שלנו או בר מצווה לבן היקר שלנו, אחד הדברים הכי חשובים אשר בהם נשקיע מאמץ רב הוא פעילות לבת מצווה. הרי חשוב לנו עד מאוד שהילדים לא ישתעממו ולו לרגע קט, ואנו בבזוקה מציעים לכם שפע רב של פעילויות לבת מצווה על מנת שהמסיבה תהיה בלתי נשכחת הן לבעלי השמחה והן לחברים הכי טובים.

משחקי וידאו מכל מיני סוגים

פעילות לבת מצווה היא לא רק די ג'י, מנחה משחקים ורחבת ריקודים. פעילויות לבר מצווה הן גם משחקי וידאו מכל מיני סוגים. אנו בבזוקה מציעים לקהל הלקוחות שלנו מגוון רב של קונסולות משחק חדשות, גם כאלה שרק עתה יצאו לשוק, ביניהן נינטנדו ווי האהוב על כל כך הרבה ילדים, משחקי מחשב ואקס בוקס. אלה הן הפעלות בר מצווה אידיאליות, הילדים לא ישתעממו לרגע, ואנו מציעים שפע רב של משחקי וידאו המתאימים הן לבנים והן לבנות. משחקים בהם הילד יכול לשחק לבד, משחקי זוגות ומשחקים קבוצתיים. כמו כן אנו מציעים גם את כל האביזרים הנלווים לקונסולות, אנו לא חוסכים בדבר. הפעלות בר מצווה הן המפתח להצלחת המסיבה והרי יותר מכל אנו רוצים שהילדים ייהנו ויזכרו את האירוע למשך זמן ממושך.

גם שולחנות משחק

אנו בבזוקה מציעים לא רק משחקי וידאו אלא גם שולחנות משחק מכל מיני סוגים, זוהי פעילות בת מצווה נהדרת לאורחים. פעילות בת מצווה עם שולחנות פינג פונג, שולחן כדורסל, שולחן כדורגל, שולחן פינג פונג, שולחן סנוקר ועוד סוגים אחרים של שולחנות. אנו מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו פעילות לבת מצווה יוצאת דופן, אטרקטיבית, משמחת, משלהבת, משהו שהילדים כה ייהנו ממנו, ולא לחינם הלקוחות שלנו מרוצים וממליצים עלינו גם לאחרים. אנו חושבים על כל דבר הקשור להצלחת המסיבה ולא חוסכים באמצעים ומשאבים. בנוסף, יש לנו עוד רעיונות לבת מצווה, למשל השכרת מפלי שוקולד, אטרקציה ייחודית בפני עצמה, הילדים יוכלו ליהנות ממפלי שוקולד מתוקים העשויים ממיטב חומרי הגלם, שוקולד איכותי במיוחד!

אז אם אתם מחפשים פעילויות לבר מצווה או בת מצווה, פנו אלינו עוד היום ותקבלו את השירות הטוב ביותר.