להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

משחקי וידאו

השכרת משחקי מחשב

השכרת משחקי ווידאו למסיבות הופכת כול מסיבה לחגיגה, משחקי מחשב אהובים על ידי אנשים בכל גיל וגם מי שאינו מכיר אותם מתמכר אליהם מאוד מהר. בזמן האחרון הצבת עמדות משחקי מחשב באירועים הפכו ללהיט חם ומבוקש. משחקי מחשב יוצבו באתר המסיבה שלכם ויהפכו לאטרקציה של המסיבה, אנשים רבים וגם ילדים  רבים פשוט מכורים למשחקי ווידאו ובאווירה של אירוע, מפגש או מסיבה אין חוויה מפנקת יותר מלשחק במשחקי מחשב במגוון גדול ונרחב של משחקים.

ציוד אמין ואיכותי בזמן השכרת משחקי מחשב

משחקי ווידאו של בזוקה אטרקציות לאירועים נעשית תמיד באיכות הגבוהה ביותר ובשירות מושלם. אנו מעבירים את הציוד בזהירות מירבית כדי שתקבלו ציוד תקין ואמין שישרת אתכם על הצד הטוב ביותר. לעיתים ניתן לקבל גם ציוד נוסף בתור גיבוי לציוד הרגיל של משחקי מחשב ומסכים. על הציוד שלנו אתם יכולים לסמוך. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם ציודים של השכרת משחקי מחשב, אנו בודקים לפני כול אירוע את הציוד ודואגים כי הכול תקין והכול עובד. גם באתר המסיבה עצמה אנו יכולים לסייע כדי שכול הציוד יעבוד כנדרש, ובאיכות הטובה ביותר. כול הציוד הנוסף הנדרש לצורך השכרת  משחקי מחשב נבדק כמו כבלים, מתגים וכול מה שנדרש עבור השכרת משחק מחשב מושלמת.

דאגה לכל הפרטים הקטנים

אנו דואגים לכול הפרטים הקטנים כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג להם, אנו נותנים שירות מלא ואיכותי כדי לתת לכם שירותי השכרת משחקי מחשב מושלמים. הלקוחות שלנו מספרים על אירועים נפלאים ומוצלחים שכולם מאוד נהנו מהם. משחקי ווידאו או השכרת XBOX או השכרת WII הם בסיס לאירוע נפלא גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים. היום המשחקים האלה גם מאפשרים פעילות גופנית, ריקוד משחק פיזי אמיתי עם ציוד אמיתי מה שנותן חוויה מושלמת לאורחים באירוע שלכם. משחקי ווידאו יהיו להיט היסטרי אצל ילדים וגם תעורר  התלהבות ושמחה אצל מבוגרים. כול ההורים ביננו היום משחקים עם או בלי הילדים במשחקי מחשב ולשחק במסיבה זאת חוויה מיוחדת, ניתן לשחק מול חברים, לשחק בקבוצות וליהנות מכול רגע.

תוכנית תואמת לכל גיל, לכל מקום ולכל סגנון והתנסות במגוון משחקים במהלך האירוע
  • Nintendo Wii
עמדות משחק וירטואליות בהן השחקנים יוצרים את התנועה במשחק באמצעות שלטים אלחוטיים בעלי חיישן תנועה. מבחר רחב של אביזרים נלווים (הגה, מטקות, אקדחים, כפפות אגרוף, מקל בייסבול, מקל גולף ועוד...)
  • XBOX קינקט (מצלמה וירטואלית)
משחקי שולחן גדולים מוכרים (הוקי, כדורגל וביליארד), חדשניים (סטנגה, כדור רמפה,כדורסל ועוד...) ובלעדיים (המבצר, מכוניות, רכבות ועוד...)

השכרת משחקים לאירועים