להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

משחקים לבר מצווה

מפלים של שוקולד מתוק...

מסיבות הבר מצווה או הבת מצווה של היום, אינן דומות כהוא זה למסיבות של ימים עברו. כיום הילדים שלנו דרשניים יותר והם רוצים להפיק מהאירוע המשמח את המקסימום האפשרי. אנו בבזוקה מציעים משחקים לבר מצווה, משחקי וידאו אינטראקטיביים שילדים אוהבים במיוחד, ולא רק משחקי וידאו, אלא גם  שולחנות משחק לאירועים.

מסיבות שמחות במיוחד!

בבזוקה אנו מציעים משחקים לבר מצווה ובת מצווה על מנת לאפשר את קיומו של אירוע שמח במיוחד, אירוע אטרקטיבי שהן חתן השמחה והן החברים שלו לא ישכחו במהרה. אנו מציעים שפע רב של קונסולות משחקים, כמו נינטנדו ווי,אקס בוקס,ומשחקי מחשב כולם מהדגמים הכי חדישים, וגם בנוסף, שולחנות משחק לאירועים. השכרת שולחנות משחק היא חלק בלתי נפרד מהאירוע, מדובר על מגוון סוגי שולחנות: שולחן פינג פונג, שולחן כדורסל או כדורגל, שולחן פוקר או שולחן סנוקר. השכרת שולחנות משחק מתאימה לא רק למסיבות של ילדים כמו מסיבת בר מצווה או מסיבת בת מצווה, היא גם מתאימה למסיבות של מבוגרים כמו מסיבת רווקים או מסיבת רווקות. אם למשל החלטתם לשכור לופט למסיבת רווקים תוכלו להזמין מאיתנו שולחנות משחק מסוגים שונים, משהו שגם מבוגרים ייהנו ממנו.

גם מפלי שוקולד מתקתקים...

לא רק משחקים לבר מצווה אנו מציעים לכם, אלא גם השכרת מפלי שוקולד. כבודם של משחקים לבר מצווה במקומם מונח, אבל אי אפשר לוותר על אטרקציות מתוקות שילדים אוהבים במיוחד, עוגת יום הולדת מפוארת ככל שתהיה, כבר איננה מספיקה, ולכן אנו מציעים השכרת מפלי שוקולד שופעים ומתוקים, מזכרת לכל החיים ממסיבת הבר מצווה של הילד. את גודלו של מפל השוקולד יש להתאים למספר המוזמנים, מטבע הדברים ישנם מפלי שוקולד במגוון גדלים, מפל שיתאים ל 40 מוזמנים יהיה קטן יותר ממפל המתאים ל 80 מוזמנים ועל כל מקרה, מדובר על אחת האטרקציות אותן הילדים לא ישכחו, בין משחק וידאו אחד לאחר, הם יוכלו ליהנות מטעימות של שוקולד משובח במיוחד, שוקולד העשוי ממיטב חומרי הגלם!

השכרת משחקים לבר מצווה