להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

מגנטים ליום הולדת

כל אורח של אירוע או מסיבה אוהב לקבל מתנה למזכרת מהמסיבה, זה הפך להיות חלק בלתי נפרד ממסיבות איכותיות ויוקרתיות. האורחים מקבלים מתנה נחמדה להזכיר להם את האירוע גם אחרי שהוא נגמר. מגנטים ליום הולדת הם דרך נפלאה לגרום לאורחים שלכם להיזכר באירוע שלכם במשך זמן רב. יש מגנטים ליום הולדת שיש בהם תמונה של חתן האירוע, אם זה הפעלות לבר מצווה, או של כלת האירוע אם זה בת מצווה או של הזוג המאושר אם זאת חתונה. ניתן לשלב משפט יפה או מתוק על אותם מגנטים ליום הולדת.

מגנטים לבר מצווה בהתאמה אישית

יש מי שמגדיל לעשות ויוצר במהלך האירוע מגנטים ליום הולדת אישיים, שבהם צילום של כול אורח במסיבה עם בעלי השמחה או בלעדיהם. מגנטים לאירועים אישיים הם מתנה מיוחדת ונפלאה עבור האורחים שלכם. כך האורחים לוקחים הביתה מזכרת נפלאה שמזכירה לכם את האירוע שלכם. כול אחד נהנה להדביק על המקרר תמונה שלו חוגג באירוע שמח עם בעלי השמחה או בלעדיהם.

מתנה ייחודית ואישית

מגנטים ליום הולדת הם מתנה ייחודית, מקורית ויוצאת דופן. מגנטים ליום הולדת שהם אישיים נעשים על ידי צלם שלנו, בזוקה אטרקציות ליום הולדת, הצלם מסתובב סביב האורחים ומצלם כול אורח ואורח. בזמן האירוע יוצרים מהתמונות המיוחדות האלה מגנטים אישיים נפלאים. הצלם לא מפספס אף אורח כי הוא עובד עם רשימת האורחים, ודואג לצלם כול אורח ואורח אשר הגיעו אל האירוע. ציוד מיוחד מדפיס את התמונות על ידי מגנטים מאיכות גבוהה מאוד, כדי שיחזיקו אצל האורחים שלכם בבית לאורך זמן.

תשומת לב מיוחדת לאורחים

מניסיוננו, אין מסיבה שבה המגנטים האלה לא ייצרו התלהבות ועניין, לקוחות שלנו מספרים כי אנשים דברו איתם על המגנטים ליום הולדת האישיים האלה זמן רב והתלהבו מהמתנה הייחודית והאישית שהם קיבלו. זאת דרך נהדרת לתת לאורחים שלכם תשומת לב ולהראות להם שאתם שמחים ומעריכים כי הם הגיעו למסיבה שלכם. בעלות סבירה תוכלו להשאיר לאורחים שלכם מזכרת נאה מהאירוע שלכם. מגנטים ליום הולדת – ממגנטים את האירוע שלכם והופכים אותו מושלם.