להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

משחקי שולחן

 • משחקי שולחן - הוקי שולחן
  1IN8CC4146 3

  אנו דואגים לכול הפרטים הקטנים כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג להם, אנו נותנים שירות מלא ואיכותי הלקוחות שלנו מספרים על אירועים נפלאים ומוצלחים שכולם מאוד נהנו מהם.
  משחקים שולחן מגוונים הם בסיס לאירוע נפלא גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים.

 • משחקי שולחן - שולחן כדורגל
  1IN8CC4146 3

  כדורגל שולחן הוא משחק שולחן המיועד לשניים או ארבע שחקנים, ומזכיר משחק כדורגל מוקטן.
  כל שחקן שולט ב-4 צירים ועליהם אחד עשר שחקנים המחוברים לציר במותניהם באופן המאפשר לסובב את השחקן בעזרת הצירים יכול השחקן להזיז את שחקניו לצדדים ולהגן על השער, או "לבעוט" על ידי סיבוב השחקן.

 • משחקי שולחן - סנוקר
  1IN8CC4146 3

  אחד הרעיונות הטובים הוא ארוע המשלב משחקי שולחן, תוכלו להזמין מגוון משחקי שולחן לימי כיף לעובדים, לפעילות מחוץ למשרד. אך ניתן גם להזמין מגוון משחקי שולחן למקום העבודה, לאזור בו העובדים קצת נחים, מחליפים כוחות ונרגעים. כול מומחי ההתנהגות הארגונית יודעים כי עובדים מסופקים, ופחות לחוצים הם דווקא פרודוקטיביים יותר, הם יצירתיים יותר וחשים מחויבים יותר למקום העבודה.

  המשחק מבטיח שעות של הנאה לכל הגילאים

 • משחקי שולחן - טניס שולחן
  1IN8CC4146 3

  יש שולחנות שולחנות משחק שמתאימים למבנה סגור ויש שולחנות משחק שמתאימים לחצר או לאזור בטבע.
  הציוד שלנו  איכותי ובמצב מושלם. תקבלו שולחן טניס  , סנוקר , הוקי ,פינג פונג ועוד באיכות גבוהה ומקצועית עם כל הציוד הנלווה.

השכרת טניס שולחן לימי כיף לעובדים

בוסים רבים חשים שניתן וכדאי לשפר את אווירת העבודה במקום העבודה אותו הם מנהלים. ניתן לשפר את האווירה ולגבש את העובדים בעזרת ימי פעילות מהנים. אם גם אתם חשבתם לערוך ימי פעילות כיפיים לעובדים וכך גם לשלוף את העובדים מהכיסאות והמחשבים שלהם ולהכניס אותם לקצת פעילות וכושר? איך אפשר לעשות יום כיף או יום פעילות לעובדים? איך אפשר לשלב פעילות גופנית עם כיף לעובדים? הכי חשוב זה להוציא אותם לאוויר הפתוח, לקחת אותם לאזור ששכרתם או איזור של החברה שיש בו מדשאות וטבע ולתת להם קצת להשתחרר מעמדות העבודה הרגילות שלהם. ניתן לשלב ביום זה פעילות גופנית מסוגים שונים.

השכרת טניס שולחן בתוך העבודה או בחוץ

אחד הרעיונות הטובים הוא השכרת טניס שולחן, תוכלו לבצע השכרת טניס שולחן לימי כיף לעובדים, לפעילות מחוץ למשרד. אך ניתן גם לבצע השכרת טניס שולחן למקום העבודה, לאזור בו העובדים קצת נחים, מחליפים כוחות ונרגעים. כול מומחי ההתנהגות הארגונית יודעים כי עובדים מסופקים, ופחות לחוצים הם דווקא פרודוקטיביים יותר, הם יצירתיים יותר וחשים מחויבים יותר למקום העבודה. עובדים שכיף להם בעבודה יישארו שעות רבות יותר במקום העבודה, לא יצאו מחוץ לחברה להפסקות ארוכות ויהיו עובדים מוכשרים ותורמים יותר. השכרת טניס שולחן ליום, לשבוע או ליומיים קבועים בשבוע כול שבוע יאפשרו לעובדים שלכם לשחק, להשתחרר וליהנות מעט. הרבה עובדים מחפשים הזדמנות להפעיל מעט את גופם שמתאבן בשל שעות עבודה רבות מול מחשב.

 יש שולחנות טניס שולחן שמתאימים למבנה סגור ויש שולחנות טניס שולחן שמתאימים לחצר או לאזור בטבע. תוכלו לבצע השכרת טניס שולחן מכול סוג שתבחרו. הציוד שלנו של טניס שולחן הוא איכותי ובמצב מושלם. תקבלו שולחן טניס שולחן בגודל מלא, רשת, מחבטים וכדורים. יש שולחנות טניס שולחן על גלגלים שניתן להעביר בתוך העסק שלכם ממקום למקום. תוכלו לקבל מאיתנו מראש את מידות השולחנות כדי להחליט היכן להציב אותם בחברה. עם השכרת טניס שולחן אתם והעובדים שלכם חוזרים לכושר פעילים ובריאים נהנים, צוחקים ומרוצים.

אטרקציות לאירועים