להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

השכרת מפל שוקולד

BIG Chocolate fountain 2

השכרת מפל שוקולד כמתקן פונדו שוקולד ענק הפך לדבר החם ביותר בתחום של בופה לאירועים. דמיינו מפלים וזרמים של שוקולד סמיך ומתוק במגוון טעמים, זאת חגיגה גדולה לעין ולחיך. כאשר אתם מבצעים השכרת מפל שוקולד לאירוע שלכם אתם הופכים את האירוע שלכם לבלתי נשכח. ילדים ומבוגרים מתלהבים מאוד ונרגשים שהם מגלים שבאירוע אליו הוזמנו יש מפל שוקולד גדול ואמיתי מפל שוקולד עושה ריח מתוק וארומה חושנית בסביבתו, הוא רומנטי עבור כול חתונה, ויוצר שמחה ותענוג בכול יום הולדת. אין אורח שיעמוד בפיתוי של לטבול פיסת פרי או עוגיה, או ביסקוויט בזרם השוקולדי השופע הזה.

השכרת מפל שוקולד באירוע על טהרת השוקולד

השכרת מפל שוקולד זה פינוק נהנתני אמיתי שאפילו שומרות הדיאטה הכי קפדניות לא יעמדו בו. השכרת מפל שוקולד לאירוע שלכם ייצור אירוע מושלם ומושקע. זה דבר שהאורחים שלכם לא ראו בהרבה אירועים, זה מקורי, זה מפנק וזה בלתי נשכח. זאת הגשמת פנטזיות ילדות להרבה אנשים שתמיד חלמו על מפל שוקולד אמיתי. יש אנשים שהולכים עם זה עוד צעד קדימה ועורכים מסיבת שוקולד שלמה . מסיבה שכול כולה חגיגת שוקולד אחת גדולה. איך מכינים מסיבה שהרעיון המרכזי בה הוא שוקולד? מכינים בה שוקולד, פרלינים ושאר פינוקי שוקולד טועמים סוגים רבים של שוקולד, אוכלים קינוחי שוקולד, מעטרים קפקייקס שוקולד, מצפים גלידות ופירות קפואים בשוקולד חם, ומתענגים על מפל שוקולד אמיתי.

הפתעה מלהיבה ומתוקה

השכרת מפל שוקולד היא בחירה נפלאה למי שבאמת רוצה להפתיע ולפנק את האורחים שלו. כאשר אתם מבצעים השכרת מפל שוקולד אתם יכולים להיות בטוחים כי האורחים שלכם יתלהבו ייהנו ויזכרו את האירוע. האורחים שלכם היו בכול מיני מסיבות, חלקן רגילות ומשעממות. המסיבה שלכם תהיה מיוחדת ושונה עם מפל שוקולד אמיתי ומרגש, מפל שוקולד הוא תוספת מיוחדת למסיבה שתישאר חקוקה בזיכרונם של האורחים לאורך זמן. זאת תהיה ההפתעה המיוחדת שלכם לאורחים שלכם. כולם אוהבים שוקולד, וודאי שוקולד שזורם ממזרקה נפלאה, הרעיון שלכם יזכה להתלהבות ולשמחה רבה בקרב כול אורח במסיבה המיוחדת שלכם.

הפעלות לבר מצווה