להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

הפעלות לבר מצווה

barmitzva

גיל בר מצווה הוא גיל מיוחד, הנוער מתבגר היום כל כך מהר ואותו ילד שלכם הופך היום מוקדם מתמיד לנער דעתן שיודע בדיוק מה הוא רוצה. כאשר אתם מחפשים הפעלות לבר מצווה , אתם כמו הורים רבים אחרים נמצאים במבוכה, המבוכה היא כי אתם לא בטוחים מה ניתן לעשות בתור הפעלות לבר מצווה . ההפעלות של גיל הילדות כבר לא מתאימות, היום הנוער מתבגר מהר וכול נער רוצה שחגיגת בר המצווה שלו תהיה הרי מיוחדת ומדליקה. אתם מחפשים הפעלות לבר מצווה שהחברים של הבן באמת ייהנו מהן לאו דווקא משהו כבד אלא משהו כיפי וחוויתי, יש מקום גם להפעלות רציניות ומעמיקות אבל חשוב שבמסיבת בר המצווה יהיה לחברים פשוט כיף, שהם באמת ייהנו שהם יזכרו לטובה את חגיגת בר המצווה שהם יגידו לבן שלכם שהמסיבה שלו הייתה מהמסיבות המשובחות ביותר.

הפעלות לבר מצווה בדור החדש

אנו היינו שונים לגמרי מילדינו בגילם. חשוב לזכור שהנוער היום שונה ממה שהיינו בגילו, זה דור של טכנולוגיה, אלה ילדים שנולדו עם עכבר ביד ומסכים מרצדים הם בילוי הזמן  החביב עליהם ביותר, וקשה להלחם בזה, גם וודאי שלא צריך להילחם בזה במסיבה. ולכן הפעלות לבר מצווה שהן יהיו מושלמות עבור החברים של הבן יהיו בהכרח השכרת משחקי מחשב עם מסכים מרשימים, השכרת WII עם מגוון ציודים והפעלות, וגם השכרת משחקי שולחן שהנוער גם אוהב לא פחות כך תהיה לכם מסיבת בר מצווה שבה רוקדים, עושים פעילות גופנית, צוחקים, מתחרים, מעודדים, מסיבה זורמת אנרגטית ומלאת התלהבות.מסיבה בה הבן שלכם יחוש נפלא כי החברים שלו יהיו מאוד מרוצים וייהנו.

התלהבות אדירה ושמחה

ברגע שהחברים יגיעו ויראו את הקונסולות והמסכים שמחה גדולה תמלא אותם והם יעוטו על המשחקים. יהיו תורים למשחקים האהובים חברים יעודדו זה את זה, ישירו ירקדו, זאת תהיה מסיבה שיהיה בה באמת שמח. חברת בזוקה אטרקציות למסיבות מעידה כי השכרת משחקי מחשב וWII ומשחקי שולחן למסיבות זאת נוסחה מנצחת למסיבה מושלמת בכול המקרים כולם. אלה הפעלות מושלמת ומושקעות למסיבה מושלמת.