להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

אטרקציות לבר מצווה בת מצווה

היום בשביל לערוך אירוע לילד שמגיע לגיל 13 אנחנו לא יכולים להסתפק בלהביא קוסם לבר מצווה , בעבר זה היה מקובל, כיום בשביל שהאירוע יצא מושלם אנחנו צריכים להביא כל מיני אטרקציות לבר מצווה בת מצווה, מהסוג שיגרמו לילד ולחברים כיף בלתי נשכח.

חברת בזוקה מתמחה ביצירת והצגת אטרקציות וגימיקים לבר מצווה. החברה דואגת להפוך את האירוע של הבן שלכם לחגיגה של ממש, ממנו יצאו כל חבריו ובני המשפחה עם זיכרון בלתי נשכח. בשביל להפוך את האירוע לחגיגה, צריך להביא אטרקציות שונות לאירוע ואנחנו כאן בשביל שאתם תדעו בדיוק אילו אטרקציות יש ובמה כדאי לכם לבחור.

כיצד בוחרים אטרקציות לאירוע?
על מנת לעשות בחירה נכונה של אטרקציות לבר מצווה בת מצווה יש לבחון מי כאן הקהל שמגיע לאירוע, האם מדובר בכל הכיתה, האם רק בחבריו של הילד או גם בחברות. זה חשוב שכן יש משחקים וגימיקים לבר מצווה שמתאימים רק לבנים, דוגמא משחקי כדור שונים , שאליכם נמשכים יותר בנים מאשר בנות, על מנת שכולם יהיו מרוצים אתם יכולים להביא אטרקציות שמתאימות לשני המינים , דוגמא משחקי וידיאו, קריקטוריסט , משחקי שולחן , קריוקי ועוד. אטרקציות אלו יהיו אהובות על כלל המשתתפים משני המינים.

נקודה שנייה שיש להתחשב בה היא, היכן נערך האירוע. אטרקציות לבר מצווה בת מצווה באולם הן מן מעט שונות מאטרקציות בגני אירועים או בבית שלכם. זה קשור למידת השטח (אם מדובר לדוגמא במשחק שולחן) , כמו כן יש דברים שיכולים להיהרס במזג אוויר בחוץ (מפלים שונים), לכן תבחנו את האטרקציות גם על פי המיקום בו תצטרכו למקם אותם. בשביל זה בדיוק יש לכם את המומחים של חברת בזוקה שישמחו לעזור לכם גם לקבל את כל המידע ההכרחי וגם להחליט בנושא.

נקודה אחרונה, תזכרו שהאירוע נמשך מספר שעות, אז יש לכם אפשרות להביא מספר אטרקציות , אל תסתפקו באטרקציה אחת או שתיים. ילדים נוטים למצות מהר מאוד את מה שנותנים להם ואז אתם עלולים לגלות שהילד שלכם ושאר חבריו משועממים וזה יכול להרוס את האירוע.

אנחנו יכולים להציג בפניכם מגוון אטרקציות לבר מצווה בת מצווה שיהפכו את האירוע של הילד שלכם לבלתי נשכח. כל מה שעליכם לעשות זה להחליט מה התקציב שלכם ואיך אתם מחליטים אותו. אתם צריכים לזכור, מדובר באירוע של הילד שלכם בו הוא חוגג איתכם ועם המשפחה את הגיעו לגיל 13 אבל את מרבית האירוע הוא יבלה עם חבריו, לכן ככל שתביאו יותר אטרקציות איכותיות אך יהיה לו ולהם כיף גדול יותר.