להזמנות חייג:
054-6622088
| 052-3555582

להזמנות ובירורים צור קשר

אטרקציה ליום הולדת

ימי הולדת לילדים הם בעיקר הצורך של ההורים לגרום לילד ליהנות מיום הולדתו. ימי הולדת נזכרים כימי הולדת מוצלחים בקרב הילדים בשל אותן המתנות שאותו הילד זוכר ויזכור לעוד שנים רבות. המתנה הטובה ביותר שניתן להעניק לילד או לילדה ליום הולדתה היא אטרקציה ליום הולדת שלא רק הילד החוגג את יום הולדתו יזכור אותה כחוויה חיובית, אלה גם כל החברים שלו.

אטרקציה ליום הולדת מחייבת את האטרקציה להיות כזו שלילדים המשתתפים ביום ההולדת תהיה חוויה יוצאת דופן ,חוויה שהם אינם רגילים לה ביום יום. חווית המשחקים האינטרנטיים אשר הילדים מורגלים לשחק בהם ביום יום היא שונה מהאטרקציה אשר מוצעת על ידי חברת בזוקה, משום שהחוויה היא חוויה משותפת לכל הילדים יחד. כל משתתפי היום הולדת ייהנו יחדיו ממגוון רחב של משחקים החל ממשחקי שולחן ועד משחקי מחשב.

כאשר כולם ביחד משחקים ומתחרים אחד בשני אין ספק שהחוויה הופכת להיות עוצמתית הרבה יותר. יום הולדת כזה הוא יום הולדת שאחר כך מדברים ומשחזרים חוויות משותפות לאורך זמן רב. אין אטרקציה ליום הולדת חזקה יותר מן השילוב של פעילות מועדפת על ילדים כאשר זה נעשה בצוותא.

איך אבחר את אטרקציה ליום הולדת מתאימה?

לחברת בזוקה יש מגוון רחב מאוד של סגנונות ואטרקציות בצורות שונות ומגוונות. כל שנדרש הוא להתאים את סוגי האטרקציות לסגנון היום הולדת ולגיל המשתתפים. ניתן לשלב בין סגנונות כאלה ואחרים או להתמקד בסגנון מסוים ולתת ייחודיות לאירוע שלכם.

כל המשחקים הם באיכות גבוהה במיוחד ,משחקי המחשב ומשחקי השולחן למיניהם הם משחקים אשר נבדקו ואושרו על ידי כל הגורמים הרלוונטיים כך שאין כל דאגה מבחינה בטיחותית. בזוקה מתחייבת להשכרת משחקים תקינים ובתוספת כל האביזרים הנלווים לאטרקציות על מנת להעצים את החוויה.

אטרקציה ליום הולדת רק בבזוקה!

פועלים במשך שנים רבות בהפעלות אירועים בסגנונות שונים :אטרקציות בת מצווהאטרקציה לבר מצווהאטרקציות יום הולדת ,אטרקציות לאירוע כזה או אחר . לכל אירוע אשר תרצו לשלב בו אטרקציות אנו נהיה שם למענכם בייעוץ והכוונה

משחקים לאירועים